Zoznam televíznych staníc | regionalnitelevize.cz

regionalnitelevize.cz online

Televízny kanál regionalnitelevize.cz vysiela aktuálne spravodajstvo zo všetkých obcí, miest a krajov Českej republiky. Je zameraný na spoločenské, ekonomické, kultúrne či športové dianie.

Sledujte živé online vysielanie stanice regionalnitelevize.cz nielen na televízii, ale aj na ďalších zariadení, ako je mobil, tablet či počítač. Lepšia.TV ponúka sledovanie stanice naživo online alebo až 7 dní spätne po odvysielaní. Navyše si môžete čokoľvek z regionalnitelevize.cz neobmedzene nahrať a pustiť neskôr. Nepotrebujete káblové pripojenie od Skylink, stačí Vám iba internetové pripojenie a aplikácie Lepšia.TV, ktorú si jednoducho stiahnete z obchodu s aplikáciami.
Sledujte regionalnitelevize.cz a všetkých 105 staníc (59 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1349 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 105 televíznych staníc vrátane 59 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1349 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski