Zoznam televíznych staníc | Russia Today Doc

Russia Today Doc online

RT Doc vysiela dokumentárne firmy o najväčšej krajine sveta - Rusku. Ponuka televíznej stanice Russia Today Doc sa skladá z veľa tém. Môžete vidieť nielen relácie o najnovších ruských technologických vymoženostiach, ruskej kultúre, sovietskej minulosti, ale aj o divokej zveri, ktorá v Rusku žije. Všetka produkcia sa vysiela v anglickom jazyku. Online stanica Russia Today Doc nie je len anglickým sprievodcom po Rusku, ale aj anglicko-ruským slovníkom. Anglicky hovoriaci publikum teda má príležitosť sa naučiť jeden z najťažších jazykov sveta, a to po rusky.
Sledujte Russia Today Doc a všetkých 118 staníc (88 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1323 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 118 televíznych staníc vrátane 88 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1323 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko