Zoznam televíznych staníc | Russia Today

Russia Today online

RT (Russia Today) vysiela spravodajstvo v anglickom jazyku. Online stanicu RT hodnotíme ako kvalitnú spravodajskú stanicu, v ktorej sa dozviete správy, ktoré vám ani CNN ani iné podobné americké stanice nepovedia. Napríklad stanica RT naživo do sveta vysielala zábery z demonštrácií v New Yorku. Organizovali ho občania, ktorí boli nespokojní s verziou udalosti 11. septembra a žiadali nové nezávislé vyšetrovanie.
Sledujte Russia Today a všetkých 118 staníc (88 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1316 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 118 televíznych staníc vrátane 88 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1316 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko