Zoznam televíznych staníc | Šlágr Premium

Šlágr Premium online

Šláger Premium je hudobná stanica, ktorá hrá pesničky 24 hodín denne. Čakajú Vás československé obľúbené hudobné hity, ale aj zahraniční interpreti z rôznych krajín. Šláger Premium Vám dopraje hudbu aj zo Slovinska, Chorvátska, Rakúska, Nemecka alebo dokonca aj Talianska. Neminie Vás ani americká Country Music.
Sledujte Šlágr Premium a všetkých 118 staníc (88 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1292 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 118 televíznych staníc vrátane 88 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1292 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko