Šlágr Premium Šlágr Premium online

Zoznam televíznych staníc
Šlágr Premium Šlágr Premium Šlágr Premium Šlágr Premium
Šláger Premium je hudobná stanica, ktorá hrá pesničky 24 hodín denne. Čakajú Vás československé obľúbené hudobné hity, ale aj zahraniční interpreti z rôznych krajín. Šláger Premium Vám dopraje hudbu aj zo Slovinska, Chorvátska, Rakúska, Nemecka alebo dokonca aj Talianska. Neminie Vás ani americká Country Music.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 138 televíznych staníc vrátane 114 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 166 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська