Zoznam televíznych staníc | Šlágr TV

Šlágr TV online

Stanice Šlágr TV (pro Slovensko je název Šláger TV) je československá lidová televize. Je první televizí, která hraje písničky, které máte rádi: lidovky, dechovky, harmoniky, trampské a osvědčené šlágry. Šlágr TV spolupracuje se spoustou hvězd. Mezi časté moderátory TV patří Petr Šiška, Petr Jančařík, Franta Uher a další. Jedná se o velmi populární TV, která dává prostor všem možným interpretům.

Užívejte si live přenosy ze stanice Šlágr TV z pohodlí domova nebo kdekoliv jinde. Lepšia.TV nabízí Šlágr TV živě online nebo až 7 dní zpětně po odvysílání. Hudební stanici můžete sledovat přes internet kdekoliv a kdykoliv. Třeba na mobilu, tabletu, počítači nebo televizi. Lepšia.TV nabízí také kompletní archiv, neomezené nahrávání pořadů a mnoho dalších skvělých funkcí. Zapněte TV a poslouchejte Vaše oblíbené lidové písně!
Sledujte Šlágr TV a všetkých 113 staníc (77 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1456 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 113 televíznych staníc vrátane 77 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1456 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko