Stanica Super RTL je nemecká súkromná televízia s programom zameraný na deti a mládež a vo večerných hodinách. Vlastníkom je mediálna skupina RTL Group. Vysiela rôzne zábavné programy, talkshow, súťaže, seriály či športové prenosy a je jednou z najsledovanejších nemeckých televíznych staníc. Sledujte stanici Super RTL naživo online alebo spätne kedykoľvek a kdekoľvek. Navyše si môžete nahrávať všetky relácie zo Super RTL bez časového obmedzenia. Lepšia.TV s 3 denným spätným zhliadnutím Vám umožní sledovať už odvysielanej relácie Super RTL online odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia, cez ktoré sa dá pripojiť na internet. Sledovanie cez internet (IPTV) nikdy nebolo zábavnejšie!
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski