Stanica Super RTL je nemecká súkromná televízia s programom zameraný na deti a mládež a vo večerných hodinách. Vlastníkom je mediálna skupina RTL Group. Vysiela rôzne zábavné programy, talkshow, súťaže, seriály či športové prenosy a je jednou z najsledovanejších nemeckých televíznych staníc.

Sledujte stanici Super RTL naživo online alebo spätne kedykoľvek a kdekoľvek. Navyše si môžete nahrávať všetky relácie zo Super RTL bez časového obmedzenia. Lepšia.TV s 3 denným spätným zhliadnutím Vám umožní sledovať už odvysielanej relácie Super RTL online odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia, cez ktoré sa dá pripojiť na internet. Sledovanie cez internet (IPTV) nikdy nebolo zábavnejšie!
Sledujte Super RTL a všetkých 108 staníc (68 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1353 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 108 televíznych staníc vrátane 68 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1353 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko