Prvý luxusný televízny kanál určený pre Superyachts, ktorý vysiela z Monaka do sveta! Monacké kniežatstvo je hrdé na to, že je známe ako hlavné mesto jachtingu, a aby si túto jedinečnú pozíciu upevnil, tak spustil televíznu stanicu Superyacht TV. Kanál predvádza nielen ohromujúci jachty, ale aj príbehy za nimi, ktoré divákov vezmú na vizuálnu cestu, ako na palube, tak aj na pevnine. A vy môžete byť pri tom spolu s Lepšia.TV. Stačí si jednoducho stiahnuť aplikáciu, predplatiť službu, ktorá je úplne bez záväzku a užívať si exotické plavby a ďalšie programy až 7 dní spätne.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski