TA3 TA3 TA3 TA3
TA3 je prvá súkromná spravodajská televízna stanica na Slovensku. Vysiela kompletný spravodajský a informačný servis o dianí doma i v zahraničí. Programová štruktúra stanica TA3 je tvorená predovšetkým spravodajstvom - domácim, zahraničným, ekonomickým, športovým aj regionálnym, ďalej vysiela živé prenosy z politického diania a publicistiky.

Sledujte spravodajské živé vysielanie nielen na televízii, ale aj na ďalších zariadeniach, ako je počítač, tablet či mobil. S Lepšia.TV môžete všetky relácie stanice TA3 prehrať naživo online alebo 7 dní spätne. Sledovanie TV cez internet (IPTV) ponúka jedinečné a moderné funkcie, ako je pauza, pretáčanie, stopovanie relácií, púšťanie od začiatku a ďalšie.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 138 televíznych staníc vrátane 115 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 115 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська