TA3 je první soukromá zpravodajská televizní stanice na Slovensku. Vysílá kompletní zpravodajský a informační servis o dění doma i v zahraničí. Programová struktura stanice TA3 je tvořena především zpravodajstvím – domácím, zahraničním, ekonomickým, sportovním i regionálním, dále vysílá živé přenosy z politického dění a publicistiky. Sledujte zpravodajské živé vysílání nejen na televizi, ale i na dalších zařízeních, jako je počítač, tablet či mobil. S Lepšia.TV můžete všechny pořady stanice TA3 přehrát živě online nebo až 7 dní zpětně. Sledování TV přes internet (IPTV) nabízí jedinečné a moderní funkce, jako je pauza, přetáčení, stopování pořadů, pouštění od začátku a další.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1222 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1222 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski