TV Natura TV Natura TV Natura TV Natura
TV Natura prináša relácie o živote ľudí, ktoré sú inšpirujúce pre ostatných, ďalej tiež o prírode, ako je pre nás dôležitá a čo všetko nám dáva. Zámerom tvorca tejto stanice bolo, aby každý videl rovnakými očami čistú krásu okolo nás.

Lepšia.TV ponúka kompletný archív stanice TV Natura, a tiež záznam vysielania 7 dní spätne. Objavte skvelé funkcie, ako pauzu, pretáčanie alebo nahrávanie programov bez obmedzenia. Využite k svojmu sledovaniu akékoľvek Android zariadenie a pustite si stanicu TV Natura naživo online alebo si ju prehrajte spätne. Lepšia.TV tiež poskytuje HD rozlíšenie pri kanáli TV Natura.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 113 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 293 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina