TV Natura prináša relácie o živote ľudí, ktoré sú inšpirujúce pre ostatných, ďalej tiež o prírode, ako je pre nás dôležitá a čo všetko nám dáva. Zámerom tvorca tejto stanice bolo, aby každý videl rovnakými očami čistú krásu okolo nás.

Lepšia.TV ponúka kompletný archív stanice TV Natura, a tiež záznam vysielania 7 dní spätne. Objavte skvelé funkcie, ako pauzu, pretáčanie alebo nahrávanie programov bez obmedzenia. Využite k svojmu sledovaniu akékoľvek Android zariadenie a pustite si stanicu TV Natura naživo online alebo si ju prehrajte spätne. Lepšia.TV tiež poskytuje HD rozlíšenie pri kanáli TV Natura.
Sledujte TV Natura a všetkých 118 staníc (88 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1316 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 118 televíznych staníc vrátane 88 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1316 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko