Skupina Polskie Media, která stojí u našich severních sousedů za stanicí TV4, spustila televizní kanál TV6. Stanice je určena především pro mladší generaci diváků, což vyplývá i z programového schématu, který se skládá převážně ze seriálů, dokumentů, zpráv a zábavných pořadů. Ke svému sledování stanice TV6 nepotřebujete kabelové připojení např. od Skylink, stačí Vám pouze internet a můžete sledovat! Lepšia.TV je online televize, která nabízí živé vysílání stanice TV6 nebo můžete zhlédnout svůj oblíbený pořad až 7 dní zpětně po odvysílání. Sledujte TV6 live online nebo zpětně přes internet a už Vám z televize nic neunikne! Navíc od Lepšia.TV získáte spoustu skvělých funkcí, jako je pauza, přetáčení nudných pasáží, stopování pořadů a jiné. Sledujte televizi jinak, online.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1222 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1222 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski