Skupina Polskie Media, ktorá stojí u našich susedov za stanicou TV4, spustila televízny kanál TV6. Stanica je určená predovšetkým pre mladšiu generáciu divákov, čo vyplýva aj z programovej schémy, ktorá sa skladá prevažne zo seriálov, dokumentov, správ a zábavných programov.

K svojmu sledovaniu stanice TV6 nepotrebujete káblové pripojenie napr. od Skylink, stačí Vám len internet a môžete sledovať! Lepšia.TV je online televízia, ktorá ponúka živé vysielanie stanice TV6 alebo môžete pozrieť svoj obľúbený program až 7 dní spätne po odvysielaní. Sledujte TV6 live online alebo spätne cez internet a už Vám z televízie nič neunikne! Navyše od Lepšia.TV získate veľa skvelých funkcií, ako je pauza, pretáčanie nudných pasáží, stopovanie relácií a iné. Sledujte televíziu inak, online.
Sledujte TV6 a všetkých 107 staníc (67 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1307 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 107 televíznych staníc vrátane 67 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1307 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko