TVP Info je tretí kanál verejnoprávnej Poľskej televízie, na ktorom sa vysielajú programy, napr. Telekurier, Plus Minus a relácie regionálnych oddelení TVP. TVP INFO je kanálom pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o aktuálne spravodajstvo z Poľska, zo sveta i z regiónov. Hlavnou úlohou tejto televízie je divákov informovať a tiež prinášať publicistu a tematické magazíny.

S Lepšia.TV a internetom môžete sledovať televíziu kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení. Sledujte živé vysielanie stanice TVP Info na televízii, mobile, tablete či počítači v HD kvalite. Sledovať môžete naživo online alebo až 7 dní spätne. Navyše máte k dispozícii aj kompletný archív, mnoho funkcií, ako je neobmedzené nahrávanie, pauza, stopovanie relácií a ďalšie. Sledovanie TV cez internet je jednoducho pohodlné!
Sledujte TVP Info a všetkých 107 staníc (67 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1307 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 107 televíznych staníc vrátane 67 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1307 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko