Verejnoprávna poľská televízia (TVP) zaradila do svojho multiplexu tiež stanicu TVP Sport. TVP Sport je športový kanál, ktorý vysiela prevažne športové prenosy a spravodajstvo. Zameriava sa na športové udalosti, ako sú olympijské hry, cyklistika, futbal, hádzaná, tenis, zimné a iné športy.

Pozrite sa na živé prenosy stanice TVP Sport online kdekoľvek a kedykoľvek. Lepšia.TV ponúka live vysielanie, prehrávanie športových zápasov až 7 dní spätne alebo kompletný archív všetkých relácií stanice TVP Sport. Sledovať športové prenosy môžete pohodlne na mobile, tablete, počítači alebo televízii online. Lepšia.TV to je moderné vysielanie cez internet.
Sledujte TVP Sport a všetkých 108 staníc (65 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1690 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 108 televíznych staníc vrátane 65 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1690 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko