Ukraine 1 Ukraine 1 Ukraine 1 Ukraine 1
UKRAINE 1 nadaje najlepsze ukraińskie filmy, seriale i aktualności. Oglądaj program na żywo nie tylko na Smart TV, ale także na innych urządzeniach, takich jak komputer, tablet czy telefon komórkowy. Dzięki LEPŠIA.TV możesz odtwarzać wszystkie treści na na żywo lub 7 dni wstecz online. Oglądanie telewizji online oferuje unikalne i zaawansowane funkcje, takie jak pauza, przewijanie, nagrywanie i wiele innych.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 133 televíznych staníc vrátane 105 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 074 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська