UP NETWORK UP NETWORK UP NETWORK UP NETWORK
UP network je český dokumentárny informačný televízny kanál venujúce sa výhradne letectva. Stanica vysiela v Českej aj Slovenskej republike v českom jazyku. Vysiela všetko o letectve - od základov až po aktuálne témy. Kanál vysiela 24 hodín denne. Fanúšikovia lietadiel si môžu všetky relácie o letectve neobmedzene nahrať a pustiť kedykoľvek chcú.

Pozrite si akékoľvek relácie naživo online, ktoré stanice UP NETWORK ponúka. S Lepšia.TV si môžete svoje obľúbené leteckej relácie prehrať 30 dní spätne. Neobmedzujte svoje sledovanie iba na televíziu, pustite si svoje live vysielanie napríklad v mobile či počítači. Sledujte televíziu moderne cez internet (IPTV)!
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 117 televíznych staníc vrátane 86 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1 114 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko