UP network je český dokumentárně informační televizní kanál věnující se výhradně letectví. Stanice vysílá v České republice a na Slovensku v českém jazyce. Vysílá všechno o letectví – od základů až po aktuální témata. Kanál vysílá 24 hodin denně. Fanoušci letadel si můžou všechny pořady o letectví neomezeně nahrát a pustit kdykoliv chtějí. Zhlédněte jakékoliv pořady živě online, které stanice UP NETWORK nabízí. S Lepšia.TV si můžete své oblíbené letecké pořady přehrát až 30 dní zpětně. Neomezujte své sledování pouze na televizi, pusťte si své live vysílání například v mobilu či počítači. Sledujte televizi moderně přes internet (IPTV)!
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1222 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1222 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski