PRO7 (celým názvom ProSieben) je nemecká súkromná televízna stanica so sídlom v Mníchove. Stanica sa v posledných rokoch profilovala najmä vysielaním úspešných seriálov a filmov v televízne premiére so zvukom Dolby Digital. Vysiela vlastný program ako spravodajstvo, rôzne magazíny, seriály a zábavné šou. Mimo to vysiela rad zahraničných relácií a seriálov ako Akty X, 2 Sock, Teória veľkého tresku, Dva a pol chlapa, Simpsnovi alebo Ako som spoznal vašu matku. Sledujte živé vysielanie PRO7 cez internet. Lepšia.TV ponúka stanicu PRO7 online na celý dnešný deň a nasledujúce 3 dni spätne. Všetky vaše obľúbené relácie odteraz môžete nosiť so sebou vo vrecku! K svojmu sledovaniu TV totiž môžete použiť akékoľvek Android zariadení. Mať TV v mobile je dnes moderné! Digitálna televízia Lepšia.TV ponúka aj mnoho skvelých funkcií, ako je neobmedzené nahrávanie relácií, pretáčanie nudných pasáží, pauza atď.
Sledujte online všetkých 103 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1234 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 103 televíznych staníc vrátane 57 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1234 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski